9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Українське підприємство навесні розпочне виробництво екологічних розкладних пакетів

Компанія «Новіс», яка розташована у Дніпрі, розробила і вже здійснила міжнародну сертифікацію пакетів, які розкладаються протягом 90 днів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Виробництво екологічних пакетів планують розпочати на заводі компанії вже цієї весни. Компанія займалася дистриб’юцією пакетів протягом 7 років, після чого вирішила відкрити власне виробництво. Пакети, які вироблятимуть на підприємстві розкладаються у домашніх умовах. На ідею виробництва команда “Новіс” наштовхнулася під час виставки в Німеччині, де були продемонстровані пакети з картопляного крохмалю. Втім, для їх перероблювання необхідні індустріальні компостні приміщення, тож підприємці почали розробляти пакети, які розкладаються в домашніх умовах.

Ми можемо з упевненістю заявити, що наші пакети на 100% біорозкладні й компостуються в домашніх умовах. Вони розпадаються на біологічні речовини і в подальшому можуть використовуватися як добрива. За цим стандартом наше підприємство – перше в Україні, яке почало виробляти подібний продукт, і це важливий крок до екологічної усвідомленості, – розповідають у компанії.

Дніпровський завод «Новіс» є одним із лідерів на ринку виробництва пакувальних матеріалів і пакетів України. Підприємство виробляє екологічно чисту й безпечну продукцію, яка пройшла обов’язкову сертифікацію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають