9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Україна та Угорщина погодили ремонт та будівництво прикордонних гідротехнічних споруд

 • Українсько-угорська робоча група із захисту від шкідливої ​​дії вод погодила будівництво нових і реконструкцію ряду наявних гідротехнічних споруд з метою обводнення Берегівської меліоративної системи у Закарпатській області.

  Про це повідомило Державне агентство водних ресурсів України в четвер, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  На зустрічі групи, проведеної 29 квітня в рамках виконання двостороннього українсько-угорської угоди з питань водного господарства на прикордонних водах, були узгоджені, зокрема, технічні аспекти ремонту греблі на річці Боржава, реконструкція магістральних каналів “Верке” і “Сипа” і будівництво з’єднувального каналу між ними.

  Відомство уточнило, що сторони взаємно проінформували один одного про заходи, вжиті під час лютневої повені, і обмінялися даними про роботу насосних станцій та меліоративних систем загального інтересу, таких як будівництво протипаводкового польдера Тиса-Тур і розробки проєктів реконструкції ділянок дамб річок Тиса, Тур і Батар.

  За даними Держводагентства, українська сторона надала інформацію про хід реконструкції лівобережної дамби річки Тиса на ділянці Теково-Гетен і розробці проєкту реконструкції 9,5 км правобережної дамби Тиси на ділянці Вари-Бадалово.

  Відзначається, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в червні 2020 року заявив, що Угорщина готова боротися разом з Україною з паводками на Тисі та надавати нашій державі усю допомогу.

  Він також звернув увагу на питання економічного співробітництва та інфраструктури. За його даними, в угорському банку Exim є кредитна лінія на 62 млн доларів для того, щоб підтримувати ділові контакти між угорськими та українськими підприємцями. Також Сійярто зазначив, що Угорщина до 2023 року побудує автостраду М3 до українського кордону, і сподівається, що українські партнери побудують дорогу з української сторони.

  За даними голови Закарпатської обласної державної адміністрації генерал-майора Олексія Петрова, які він повідомив в червні 2020 року, в Закарпатському регіоні паводки завдали збитки інфраструктурі на 125 млн грн. Генерал Петров зазначив, що на окремих ділянках автомобільних доріг відбулися переливи паводкових вод, затоплення дворів, відключення енергопостачання, руйнування доріг і водогосподарських об’єктів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  Представлено дослідження про використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві

  На платформі Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації в рамках круглого столу, присвяченого використанню золошлакових...