9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Україна та Німеччина розширюватимуть співпрацю у галузі лісового господарства

Підтримка реформування лісової галузі України, співпраця наукових установ України та Німеччини, шляхи вирішення проблеми масового всихання лісів є основними темами для розширення співробітництва з Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства і Німецько-українським агрополітичним діалогом

Протягом п’ятиденного візиту українська делегація у складі представників Мінагрополітики, Мінприроди, Держлісагентства, наукових установ та громадських організацій вивчала досвід та напрацьовувала шляхи співробітництва щодо ефективного управління стійким багатофункціональним лісовим господарством.

Основними завданнями та темами під час візиту були: вивчення структури лісу, відношення в сфері права власності, ринок деревини; специфіка приватних лісових угідь; вимоги суспільства щодо користування лісом, основні принципи політики у сфері лісового господарства; державне управління користування лісом (завдання держави та державне ведення лісового господарства).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Держлісагенства.

Окрім того, відбулося обговорення питання системи управління лісами. Зокрема, у Німеччині розділені функції господарювання та контролю за лісами. Також сторони обговорили питання фінансування спільних проектів у сфері лісового господарства.

Перебуваючи у Німеччині, українська делегація ознайомилися з роботою Тюнен-Інституту екосистем лісу (м. Еберсвальде). Заступник керівника Інституту Хайно Поллей розповів про структуру та завдання Інституту в рамках досліджень Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства.

 

Окрім того, українська делегація відвідала Головне лісництво громади євангелістської церкви у м. Темплін. Безпосередньо у лісових масивах було обговорено питання ведення лісового та мисливського господарства, а також полювання на територіях природно-заповідного фонду, створення різнопорідного та різновікового лісу; вирощування інтродуцента дугласії, як стійкого до різних хвороб насадження.

У свою чергу, представники Федерального Міністерства та Німецько-українського агрополітичного діалогу повідомили про наміри розширити роботу з Україною в галузі лісового господарства. Домовлено підписати меморандум про співпрацю під час візиту німецької делегації в Україну, який відбудеться у жовтні цього року.

Останні новини:

Зараз читають