9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Угорська компанія добудує полігон побутових відходів на Закарпатті за 7 млн євро

Компанія з угорського міста Мішкольц виграла тендер на будівництво сміттєзвалища (полігону побутових відходів) на Закарпатті.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Закарпаття онлайн.

Конкурс проводився агенцією регіонального розвитку та управління навколишнім середовищем області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина).

Таким чином MENTO Környezetultúra Kft. буде виконувати будівельні роботи, пов’язані з будівництвом полігону поблизу сміттєпереробного заводу в селі Яноші у Берегівському районі. 

Кошторис робіт складає 7,059 млн євро. Сюди входить виконання геодезичних робіт, робіт з демонтажу, земляних робіт, транспортування будівельних та інших відходів, електромонтажних робіт тощо.

Також свої заявки на конкурс подавали інші компанії – серед них угорські KELET-ÚT Építőipari, Beruházó та Szállítmányozó Kft. А також ТОВ “Берег Вертикал” (Берегово).

Нагадаємо, що у Яношах побудували сміттєпереробний завод, який після пробного запуску більше не працював жодного дня. Як з’ясувалося поруч не облаштували полігон для поховання відходів.

Будівництво сміттєпереробного заводу в селі Яноші на Берегівщині розпочали ще у 2012 році на кошти Євросоюзу – загальний бюджет складав 973 тисячі 523 євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають