9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Житомирі до кінця року запустять найбільший завод з переробки сміття

Група ICU планує до кінця року запустити в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки несортованих твердих побутових відходів за спеціальною МБО-Т технологією.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Технологія МБО-Т (механічна, біологічна і термічна обробка і переробка твердих комунальних відходів) – інноваційна, та ще не була впроваджена в Україні. Проектна потужність заводу передбачає переробку близько 82 тис. тонн твердих побутових відходів в рік. Глибина переробки за даною технологією буде досягати 85-95%, а її результатом стане отримання вторинної сировини, альтернативного RDF-палива для цементних заводів і компосту з органічної фракції.

Ми розраховуємо запустити завод до кінця цього року. Робити якісь висновки щодо перших підсумків роботи, зможемо, очевидно, тільки в кінці 2020 року. Це дуже динамічний бізнес, велика кількість факторів впливає на його роботу, — повідомив керуючий партнер ICU Макар Пасенюк.

Підрядником з реалізації проекту виступає компанія Тehnix (Хорватія), виробник обладнання та розробник МБО-Т технології. Вона побудувала і ввела в експлуатацію більше 50 аналогічних заводів у країнах Євросоюзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають