9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У столиці відкриється новий центр сортування відходів

У Києві розпочинає роботу новий безкоштовний сервіс сортування відходів Ecola. Наприкінці вересня він буде запущений в тестовому режимі, а повноцінно працювати почне з жовтня поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на БЖ.

Для здачі сміття на переробку, сортувати його по типу не обов’язково – необхідно накопичити мінімум 30 кг або один пакет розміром 120 л. Після цього потрібно подати заявку на вивезення сміття через телеграм-бот Ecola Assist.

Представники сервісу Ecola безкоштовно заберуть сміття з дому. Сміття сортуватимуть на різні категорії, а після цього продаватимуть компаніям для подальшої переробки.

На переробку прийматимуть скло (у тому числі й бите), макулатуру (у тому числі й паперовий посуд), пластик, пакети, контейнери, іграшки, пінопласт, метал, тощо.

Сміття зможуть сортувати не тільки домогосподарства, але й організовані групи, наприклад, в межах одного житлового комплексу. Також існує варіант самостійного продажу – через програму можна безпосередньо зв’язуватися з компаніями і організовувати вивезення вже відсортованих за категоріями відходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають