9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

У Ратному запустили виробництво контейнерів для роздільного збору відходів

На Волині у Ратнівській громаді запустили виготовлення контейнерів для роздільного збору вторинної сировини – ПЕТ пляшок і скла.

Про це повідомили на сайті громади, передає Промисловий Портал.

В Україні щороку викидають 400 млн тонн сміття, з яких, за різними оцінками, переробляють лише 3-6%. Є чимало причин, чому показники у десятки разів відрізняються від європейських, проте очевидні перешкоди – це відсутність належної інфраструктури та низький рівень участі виробників товарів у процесі переробки.

У світі сортування сміття стало справжнім трендом, який дійшов й до України. Багато країн створюють майданчики для переробки паперу, бляшанок, пластику та органіки.

Для сортування усіх цих відходів потрібні контейнери.

“Щоб оптимізувати витрати, керівництвом нашої громади було вирішено не купувати сміттєві урни, а запустити виготовлення своїх власних”, — йдеться у повідомленні громади.

Тому була налагоджена робота з виготовлення контейнерів для роздільного збору вторинної сировини. Уже виготовили перші 6 контейнерів. Їх встановили у селищі Ратне і на території села Прохід. Згодом такі ж ящики буде розміщено в інших населених пунктах громади.

Останні новини:

Зараз читають