9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

У Одесі на полігоні побутових відходів побудували станцію дегазації (фото)

Група компаній «Кліар Енерджі» завершила будівництво станції дегазації на єдиному в Одесі полігоні твердих побутових відходів «Дальницькі кар’єри». Будівництво було завершено у рекордні 90 днів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Рубрика”.

Нараз триває завершення пусконалагоджувальних робіт та робіт ПАТ «Одесаобленерго» з підключення станції до зовнішніх мереж. Проєктна потужність станції дегазації на «Дальницьких кар’єрах» становить 3 МВт, там працюватимуть три когенераційні установки австрійської компанії Jenbacher. 

Вже у травні ми зможемо постачати «зелену» електроенергію, згенеровану зі звалищного газу полігону, – зазначив директор групи компаній «Кліар Енерджі» Андрій Гріненко.

Цей проєкт дозволить утилізувати до 12 млн куб м звалищного газу на рік і виробляти щодоби близько 70 тис. кВт*год або понад 24 млн кВт*год на рік. Далі буде здійснено рекультивацію полігону та побудовано завод з енергетичної утилізації сміття, який будуватиметься за найкращими світовими стандартами.

Нагадаємо, що договір між муніципалітетом та ГК «Кліар Енерджі» про будівництво комплексу з переробки сміття на полігоні ТПВ-1 «Дальницькі кар’єри» було підписано 3 жовтня 2019 року під час форуму «Одеса-5Т». Вартість спільного проєкту міської влади Одеси та української компанії-інвестора «Кліар Енерджі» становить понад 100 мільйонів євро Будівництво та введення в експлуатацію станції дегазації на «Дальницьких кар’єрах» були заплановані як перший етап проєкту. Наступним стане рекультивація полігону та будівництво заводу з енергетичної утилізації сміття.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають