9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Миколаївських школах встановили контейнери для роздільного збору сміття

У школах Миколаєва з’явилися контейнери для роздільного збирання тетрапак-упаковок

До Миколаєва прибула друга партія з 70-ти нових контейнерів для збирання тетрапак-упаковок. Контейнери будуть розміщені у навчальних закладах. Яскраві контейнери, що за формою нагадують долоньки, встановлюються у рамках проекту запровадження системи роздільного збирання сміття у Миколаєві. Перша партія у 100 контенерів прибула до міста ще у квітні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу міської ради

Місто стало першим в Україні, де всі школи запровадили роздільне збирання сміття та мають необхідне обладнання. На даний час вже всі школи Миколаєва мають необхідне устаткування, у кожному закладі діють еко-патрулі у складі активних учнів, які слідкують за процесом. Одним з мотиваційних факторів для молоді є формування еко-рейтингу «Школа року».

У Миколаєві є кілька приватних компаній, які приймають вторинну сировину, крім того, цим займається комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс». В рамках впровадження системи роздільного збирання сміття укладено тристоронні угоди між навчальними закладами міста, управлінням освіти міської ради та власне підрядною організацією. Кошти надходять безпосередньо на рахунок школи, а потім учнівське самоврядування вирішує, що буде придбано за ці гроші, – пояснила координатор проекту.

Проект із роздільного збору відходів у школах реалізує КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки Миколаївської міської ради, Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера проекту – компанії PepsiCo в Україні.

Останні новини:

Зараз читають