9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

У Маріуполі з’явилися нові стаціонарні пости моніторингу стану атмосферного повітря (фото)

 • З участю Департаменту екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки Маріупольської міської ради встановлені два стаціонарних поста в Центральному (пр. Металургів, 112) і Лівобережному (пр. Перемоги, 21) районах міста Маріуполя.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Маріупольську міську раду.

  Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА розроблено Програму розвитку та розширення регіональної системи моніторингу довкілля в Донецькій області. Згідно з цією програмою, з коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачена установка шести сучасних автоматичних стаціонарних постів екологічного моніторингу по території області, два з яких в місті Маріуполі.

  Такі стаціонарні пости дозволять аналізувати ситуацію в реальному часі і давати інформацію про стан атмосферного повітря в режимі онлайн.

  Виконаний комплекс екологічного моніторингу атмосферного повітря в місті дозволяє здійснювати безперервне вимірювання параметрів за допомогою автоматичних аналізаторів на постах спостереження, оперативну ідентифікацію аварійних ситуацій, створення і ведення бази екологічної інформації, її узагальнення, надання інформації користувачам і прийняття управлінських рішень в питаннях екологічної безпеки.

  Для монтажу, підключення і налагодження устаткування буде потрібно кілька місяців, після чого пости зможуть перейти в цілодобовий робочий режим.

  Надалі планується дооснастити пости газоаналізаторним обладнанням за інгредієнтами, актуальним для міста Маріуполя.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Підприємства “Укроборонпрому” збільшили виробництво на 5% у I кварталі

  Загальний обсяг виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг підприємств державного концерну "Укроборонпром" у першому кварталі поточного...

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...