9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

У Маріуполі з’явилися нові стаціонарні пости моніторингу стану атмосферного повітря (фото)

blankЗ участю Департаменту екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки Маріупольської міської ради встановлені два стаціонарних поста в Центральному (пр. Металургів, 112) і Лівобережному (пр. Перемоги, 21) районах міста Маріуполя.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Маріупольську міську раду.

Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА розроблено Програму розвитку та розширення регіональної системи моніторингу довкілля в Донецькій області. Згідно з цією програмою, з коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачена установка шести сучасних автоматичних стаціонарних постів екологічного моніторингу по території області, два з яких в місті Маріуполі.

Такі стаціонарні пости дозволять аналізувати ситуацію в реальному часі і давати інформацію про стан атмосферного повітря в режимі онлайн.

Виконаний комплекс екологічного моніторингу атмосферного повітря в місті дозволяє здійснювати безперервне вимірювання параметрів за допомогою автоматичних аналізаторів на постах спостереження, оперативну ідентифікацію аварійних ситуацій, створення і ведення бази екологічної інформації, її узагальнення, надання інформації користувачам і прийняття управлінських рішень в питаннях екологічної безпеки.

Для монтажу, підключення і налагодження устаткування буде потрібно кілька місяців, після чого пости зможуть перейти в цілодобовий робочий режим.

Надалі планується дооснастити пости газоаналізаторним обладнанням за інгредієнтами, актуальним для міста Маріуполя.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають