9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

У Львові перероблятимуть харчові відходи підприємств

У Львові впровадять пілотний проект зі збирання, перероблення та утилізації харчових відходів

Комунальне підприємство «Зелене місто» має укласти договори з різноманітними організаціями, які продукують харчові відходи, після чого зможе розпочати реалізацію пілотного проекту з організації збирання, оброблення (перероблення), утилізації та видалення харчових відходів. Зазначається, що проект не стосуватиметься харчових відходів, які продукують мешканці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Високий Замок.

До нас звернулась громадська організація «Пермакультура в Україні» про організацію такого пілотного проекту у місті Львові з організації вивезення, утилізації й перероблення саме харчових відходів. Наше ЛКП «Зелене місто» на виконання стратегії по поводженню з побутовими відходами погодилося організувати такий пілотний проект. Тобто ми пропонуємо з підприємством збирати саме харчові відходи, їх транспортувати на полігон, наприклад, на полігон села Воля-Гомулецька, де є екологічний коледж, здійснювати там переробку, – розповіла директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Цей проект є пілотним, тож кошти ще не залучені. Полігон ймовірно буде знаходитися у 10-ти кілометрах від міста. Якщо впродовж року проект буде успішний, то буде  продовжуватися й надалі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають