9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

У Львові отримали дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу

Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. Його потужність становитиме 240 тисяч тонн відходів на рік.

Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міськради, проєкт сміттєпереробного заводу пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекології. Тепер дозвіл на початок будівництва отримали від новоствореного контролюючого органу в галузі будівництва – ДІАМ. Це останній дозвіл, необхідний для початку будівництва заводу, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ZAXID.NET. Однак, терміни початку будівництва наразі не відомі.

«Отримали інформацію, що є дозвіл від нової інституції – від ДІАМ. Очікуємо, що такий дозвіл має надійти до Львова і тоді будемо переходити до наступних кроків», – повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Сміттєпереробний завод у Львові планують побудувати біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13. Для розв’язання проблеми зі сміттям Львів уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Завод мають збудувати за два роки.

За підсумками міжнародного тендеру сміттєпереробний завод у Львові будуватиме одна з найбільших будівельних компаній Польщі Control Process S.A.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають