9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

У Києві проведуть реконструкцію каналізації через Дніпро

 • “Київводоканал” замовив реконструкцію дюкерних переходів через Дніпро. Вартість робіт складе 370 млн гривень. Переходи перекачують стоки з правого берега на Бортницьку станцію аерації.

  Передає Національний Промисловий Портал з посланням на КиевVласть.

  Згідно з угодою, до 1 вересня 2020 року підрядник повинен буде реконструювати камери, спорудити шахтні стовбури, реконструювати дюкерні переходи на трьох з семи існуючих пускових комплексах. Підрядник повинен гарантувати якість своїх робіт на протязі 10 років з дня прийняття їх замовником.

  Переможцем конкурсу стала компанія ТОВ “Натеко Енерго Монтаж”. Згідно з інформацією підрядник приверне дві субпідрядні організації – Kanal-Turpe Gochsheim GmbH & Co. KG (Німеччина) і Per Aarsleff A.S. (Данія). Генпідряднику дістанеться 45% вартості угоди.

  Субпідрядник Kanal-Turpe Gochsheim GmbH & Co. KG проінспектує дюкери спецкомплекс CCTV і очистить внутрішню поверхню спецкомплексів за 10% вартості підряду. Per Aarsleff A.S., санує їх полімерним рукавом за безтраншейною технологією CIPP.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.