9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У Кропивницькому побудують сміттєпереробний завод на земельній ділянці площею 10 га

На околиці Кропивницького побудують сучасний сміттєпереробний завод на земельній ділянці площею 10 га, відомій як місце захоронення радіоактивних відходів

Територія, на якій зведуть сміттєпереробний завод, належить до земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на 0522.ua.

Інвестором будівництва виступить хорватська компанія “Tehnix”, яка позиціонує себе як лідера в галузі екологічної промисловості, виробника обладнання та машин для захисту навколишнього природного середовища.

За попередніми даними, на сміттєпереробному заводі буде здійснюватися перероблення харчових відходів та сортування вторинної сировини. На виході планується отримувати горючу фракцію: RDF-паливо – подрібнене й спресоване у гранули або брикети сміття, яке використовують при опаленні виробництв або ж спалюють у печах цементних і металургійних заводів – 35%, компост – 25% та пресовані матеріали для подальшої переробки (метал, пластик, папір) – 40%. Загальна вартість проекту оцінюється у 17 мільйонів євро.

Передбачається, що сміттєпереробний завод побудують за один рік. Необхідне устаткування надасть компанія-інвестор, а зведення об’єкту фінансуватиме Хорватський банк реконструкції та розвитку (Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR).

На даний момент проект рішення пройшов процедуру погодження на постійній депутатській комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Подібний проект компанія “Tehnix” почала цьогоріч втілювати у життя в Черкасах.

Хорватська компанія виступає партнером реалізації проектів у Великобританії, Франції. Норвегії, Греції, Об’єднаних Арабських Еміратах, Болгарії, Швейцарії, Польщі, Білорусі, Люксембурзі, Росії та багатьох інших країнах світу.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають