9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

У Кременчуці планують будівництво системи збору та утилізації біогазу за 810 млн євро

 • Уже в цьому році на полігоні твердих побутових відходів, який розташований на Деївській горі, може бути реалізований інвестиційний проект з будівництва системи збору та утилізації біогазу. Для визначення приватного партнера був оголошений конкурс, який закінчився 27 січня.

  У понеділок, 30 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів, на якій відбулася процедура відкриття конверта з пропозиціями. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Сайт міста Кременчуга“.

  Як виявилося, бажаючих реалізувати інвестиційний проект не так уж-то й багато. Надійшло тільки дві заявки від ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство« Альтернативні енергосистеми і технології захисту навколишнього природного середовища »та ТОВ« Кременчуцьке підприємство по санації полігону ».

  Остаточне рішення про допуск даних підприємств до конкурсу буде озвучено 1 лютого, після того, як члени комісії ознайомляться з наданими документами.

  Варто відзначити, що вартість інвестиційного проекту з видобутку біогазу на Деївській звалищі становить понад 810 тис євро. Всі кошти на його реалізацію повинна виділити інвестиційна компанія.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну...

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.