9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Кременчуці планують будівництво системи збору та утилізації біогазу за 810 млн євро

blankУже в цьому році на полігоні твердих побутових відходів, який розташований на Деївській горі, може бути реалізований інвестиційний проект з будівництва системи збору та утилізації біогазу. Для визначення приватного партнера був оголошений конкурс, який закінчився 27 січня.

У понеділок, 30 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів, на якій відбулася процедура відкриття конверта з пропозиціями. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Сайт міста Кременчуга“.

Як виявилося, бажаючих реалізувати інвестиційний проект не так уж-то й багато. Надійшло тільки дві заявки від ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство« Альтернативні енергосистеми і технології захисту навколишнього природного середовища »та ТОВ« Кременчуцьке підприємство по санації полігону ».

Остаточне рішення про допуск даних підприємств до конкурсу буде озвучено 1 лютого, після того, як члени комісії ознайомляться з наданими документами.

Варто відзначити, що вартість інвестиційного проекту з видобутку біогазу на Деївській звалищі становить понад 810 тис євро. Всі кошти на його реалізацію повинна виділити інвестиційна компанія.

Останні новини:

Зараз читають