9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

У Харківській області побудують багатофункціональний комплекс безвідходної переробки сміття

Багатофункціональний комплекс з переробки твердих побутових відходів планується побудувати в Харківській області, в місті Дергачі. Про це заявив мер Харкова.

Унікальний завод буде побудований спільно з польською компанією і не матиме аналогів. Його робота буде грунтуватися на безвідходної методикою. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на  elektrovesti.net.

На даний момент влади Харківської області ведуть переговори з фірмою-підрядником, а також провели роботи над науковою частиною проекту. Зокрема, опрацьовано науковий підхід до збору та утилізації відходів.

Мер Кернес зазначив, що при проведенні проектних робіт була врахована морфологія твердих побутових відходів. Він сказав, що велика увага буде приділятися переробці органіки, так як даний тип сміття дає іншу собівартість проекту. Також в процесі підготовки вивчалися різні технології утилізації.

В результаті вибір припав на багатофункціональний комплекс, який планується звести в Дергачах на площі 40 гектарів. Також в рамках проекту буде здійснено рекультивація сміттєвого полігону, вироблення електроенергії за «зеленим» тарифом, яка буде поставлятися на енергоринок України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають