9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

У Дніпрі побудують сміттєпереробний завод за допомогою японських інвесторів

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко підвів підсумки місячної робочої поїздки до Японії.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Дніпрград.

Заняття проходили у рамках інвестиційної програми Японії. Її коштом будують сміттєпереробні заводи на території розвинутих країн та тих, що розвиваються.

Протягом 34 днів я пройшов навчання у Японії. Вивчив повний цикл поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, перебував на виробництвах кожного циклу по декілька днів, також фахівці розповіли багато теоретичних нюансів, надали усі необхідні документи і зразки технологій, їх детальний опис, – розповів Лисенко.

Під час відрядження Михайло Лисенко також обговорив співпрацю Дніпра та Японії щодо будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. Японська сторона вже висловила свою готовність інвестувати кошти у зведення такого об’єкта в місті на Дніпрі.

Наш пріоритет сьогодні – будівництво сміттєпереробного заводу та сортувальної лінії, яка дозволить до моменту будівництва заводу попередньо сортувати сміття для його подальшого захоронення. Фінальна частина переговорів відбудеться на початку листопада в Токіо. Ми обговоримо питання фінансування японською стороною будівництво підприємства під державні гарантії, – розповів Михайло Лисенко.

Останні новини:

Зараз читають