9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

У Чорному морі заборонили вилов креветок і мідій

Заборона на вилов креветки триватиме в період з 1 червня до 31 липня в Чорному морі із затоками, лиманами та пов’язаними з морем озерами з використанням волокуш і ручних сачків.

У цей період в акваторії Чорного моря, село Коблево до кордону з Кримом (по Перекопській затоці) заборонено ловити креветки мережами.

Також в період з 1 червня по 30 серпня заборонений вилов мідій. Компенсація за одну незаконно виловлену креветку складе 1,19 грн, а за одну Мідію – 1,7 грн.

Раніше ми повідомляли про те, що Супрун закликала не  запускати  повітряні кульки на випускний.

Школярі традиційно в останній день навчання випускають в небо велику кількість повітряних кульок. Але це може завдати непоправної шкоди навколишньому середовищу. Про це розповіла виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Вона пояснила, що кульки здатні подолати величезні відстані і засмітити навіть незаймані куточки Землі. Після того, як вони опускаються на землю, латекс і пластик потрапляє в ґрунт і воду. Термін розкладання кульок приблизно чотири роки, а капронових стрічок — понад 100 років.

Також чиновниця розповіла, що яскраве розфарбовування кульок привертає тварин і птахів, вони думають, що це їжа.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають