9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

У Чернігові встановили 100 напівпідземних сміттєвих контейнерів

Протягом 2019-го року у Чернігові житомирська компанія Elkoplast-Україна встановила 100 напівпідземних контейнерів для роздільного сміття.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Times.Zt

У таких напівпідземних контейнерах вміщається утричі більше за звичайні сміттєві баки — до 1 тонни сміття. Для вивозу сміття з контейнерів компанія пропонує спеціально оснащену машину вартістю 3,5 млн грн, яка за один раз може очистити 2 таких контейнери.

Напівпідземний контейнер не розповсюджує неприємні запахи, а також ускладнює доступ до сміття людям без постійного місця проживання та безпритульним тваринам, тож сміття не розкидається та не забруднює місто. Компанія планує встановити подібні контейнери й у Житомирі в мікрорайоні Сурина гора (Малікова). 

Декілька років тому ми розробили проєкт впровадження напівпідземних контейнерів на Малікова. Однак через брак фінансування міська рада тоді його відклала, – пояснив представник житомирської компанії Elkoplast-Україна

Житлово-комунальна комісія також розглядала варіант підземних контейнерів, однак відхилила його через значно вищу вартість і проблеми з обслуговуванням взимку через сніг, лід та намерзання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають