9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

У Черкасах почали переробляти рослинні відходи у біопаливо

У Черкасах почали переробляти відходи рослинного та іншого походження в паливо для теплоелектростанцій та котелень.

Проєкт реалізує комунальне підприємство “Екологія”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на

«У місті накопичилося понад 25 тисяч складометрів відходів деревини: гілля, обрізки дерев з вулиць міста, територій шкільних і дошкільних закладів, комунальних підприємств, – розповів начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимир Гусаченко. – Нині ми переробляємо його у щепу, яку потім використовуватимемо для виробництва теплової та електричної енергії – спеціальна техніка дає змогу подрібнити 150 складометрів на годину».

Проєкт забезпечить екологічну утилізацію деяких видів відходів та виробництво альтернативного палива. Нині комунальники переробляють деревину на паливо, яке далі продають місту Сміла. 

За словами заступника директора КП “Екологія” Юрія Єфремова, підприємство на реалізацію проєкту, який позбавляє місто від сміття, не взяло з міського бюджету жодної копійки.

На переконання заступника міського голови Руслана Ткаченко, проєкт допоможе зменшити вартість однієї гігакалорії тепла для населення.

«Ми проаналізували сучасні методології та впроваджені у різних країнах світу проєкти і, зважаючи на сировинну базу, обрали два напрями перероблення відходів: виробництво теплової енергії та електричної енергії, – зазначив він. – Обсягу відходів у Черкасах, які накопичуються за рік, вистачить для того, щоб допомогти теплопостачальним компаніям перейти на екологічне паливо».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають