9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Суд остаточно дозволив будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Львівський окружний адміністративний суд закрив провадження щодо визнання незаконним рішення про будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій. Відповідне рішення суд ухвалив 22 квітня, повідомили в ЛКП «Зелене місто».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zaxid.net.

Львівський окружний адміністративний суд своєю ухвалою закрив провадження про визнання протиправним рішення виконавчого комітету ЛМР про затвердження містобудівних умов та обмежень для будівництва сміттєпереробного комплексу. Разом із тим суд скасував заходи забезпечення позову, зокрема, призупинення дії рішення виконавчого комітету.

«Таким чином підстав для обмеження дії містобудівних умов та обмежень немає. Таке рішення обумовлене тим, що суд не встановив порушень прав позивача, необхідних для захисту в порядку адміністративного судочинства», – повідомили в ЛКП «Зелене місто».

Нагадаємо, 29 січня цього року Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу щодо призупинення рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень на будівництво сміттєпереробного комплексу. 8 квітня апеляційний суд залишив цю ухвалу без змін. Тепер ця ухвала скасована.

У ЛКП «Зелене місто» повідомили, що наразі тривають підготовчі роботи до будівництва сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій.

Нагадаємо, що почати будівництво сміттєпереробного заводу біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13 мають у 2020 році. Проєкт сміттєпереробного заводу пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок. Потужність майбутнього заводу, яка має забезпечити потреби міста — 240 тис. тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Частка залишкових відходів у цьому комплексі становитиме не менше 30%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають