9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Сталеплавильний комплекс “Інтерпайп” запровадив європейську систему моніторингу викидів виробництва

Українська компанія “Інтерпайп” запровадила систему моніторингу викидів парникових газів за європейською методикою.

Про це повідомила пресслужба компанії, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

«Впроваджена система – точніша і враховує в десятки разів більше критеріїв, ніж її пострадянська попередниця. В Україні новий підхід до системи моніторингу, звітності та верифікації викидів природних газів застосовується з 1 січня 2022 року та є обов’язковою умовою декарбонізації промисловості», – зазначає «Інтерпайп».

На сучасному сталеплавильному комплексі “Інтерпайп Сталь” новою методикою при вимірюванні викидів вуглецю користуються з 2022 року. Вона дозволяє контролювати понад 40 матеріалів та ресурсів.

blank

Нова система враховує набагато більше факторів, ніж попередня, та зменшує похибку результатів у кілька разів. Вона базується на контролі викидів CO2 всіх матеріальних потоків виробництва – викидів при виплавці сталі, використанні феросплавів, вогнетривів, металобрухту та інших ресурсів, необхідних сталеплавильного виробництва.

Для впровадження нової системи на виробництві було організовано процес збирання даних із викидів CO2. До нього залучили й постачальників матеріалів, що стимулює їх зменшувати викиди CO2 на власних виробництвах.

blank

Плани моніторингу та звітності узгоджені у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, а верифікацію результатів проводять незалежні аудитори. Отримані результати перевершують показники кращих європейських виробництв – питомі викиди безпосередньо від сталеплавильного виробництва майже вдвічі менші, ніж світовий стандарт у цій галузі, і ледве перевищують 100 кг на тонну сталі.

«Компанія підтримує загальноєвропейську політику щодо скорочення викидів парникових газів. Ми зацікавлені в реальних результатах моніторингу, тому що це єдиний європейський стандарт, важливий крок до декарбонізації промисловості та одна з обов’язкових умов вступу України до Євросоюзу», – наголосив Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки «Інтерпайп».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають