9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Спецтехніку для автоматизованої системи моніторингу довкілля презентували у Краматорську

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook показав сучасний вимірювальний комплекс «Скат» призначений для контролю за якістю атмосферного повітря, що був презентований сьогодні у Краматорську.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Він забезпечує безперервне автоматичне вимірювання забруднення повітря за 7 компонентами – оксидам вуглецю, азоту, діоксидам азоту та сірки, сірководню та аміаку. Потім реєструє, обробляє та систематизує отримані дані й передає їх на центральний сервер.

blank
Сучасний вимірювальний комплекс «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Гексакоптер – унікальне обладнання, нове покоління літаючих роботизованих вимірників. Він дозволяє діагностувати стан сільськогосподарських угідь, лісів, фіксувати й передавати ці дані.

blank
Сучасний вимірювальний комплекс «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Завдяки гексакоптеру буде змога моніторити, де ведуться незаконні вирубки лісу та попереджати хвороби лісів, запобігати розповсюдженню шкідників.

blank
Переносний пост хімічного контролю Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Переносний пост хімічного контролю, призначений для визначення аварійних концентрацій хлору у повітрі.

blank
Гексакоптер зі складу вимірювального комплексу «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Налагодимо якісний моніторинг – перейдемо до наступного етапу: працюватимемо із забруднювачами, випишемо для них алгоритм вирішення проблеми, а якщо вони їх не дотримуватимуться – звертатимемося до міністерства, щоб суттєво підвищували штрафи, – розказав Павло Жебрівський

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають