9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Спецтехніку для автоматизованої системи моніторингу довкілля презентували у Краматорську

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook показав сучасний вимірювальний комплекс «Скат» призначений для контролю за якістю атмосферного повітря, що був презентований сьогодні у Краматорську.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Він забезпечує безперервне автоматичне вимірювання забруднення повітря за 7 компонентами – оксидам вуглецю, азоту, діоксидам азоту та сірки, сірководню та аміаку. Потім реєструє, обробляє та систематизує отримані дані й передає їх на центральний сервер.

Сучасний вимірювальний комплекс «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Гексакоптер – унікальне обладнання, нове покоління літаючих роботизованих вимірників. Він дозволяє діагностувати стан сільськогосподарських угідь, лісів, фіксувати й передавати ці дані.

Сучасний вимірювальний комплекс «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Завдяки гексакоптеру буде змога моніторити, де ведуться незаконні вирубки лісу та попереджати хвороби лісів, запобігати розповсюдженню шкідників.

Переносний пост хімічного контролю Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Переносний пост хімічного контролю, призначений для визначення аварійних концентрацій хлору у повітрі.

Гексакоптер зі складу вимірювального комплексу «Скат» Фото зі сторінки Павла Жебрівського

Налагодимо якісний моніторинг – перейдемо до наступного етапу: працюватимемо із забруднювачами, випишемо для них алгоритм вирішення проблеми, а якщо вони їх не дотримуватимуться – звертатимемося до міністерства, щоб суттєво підвищували штрафи, – розказав Павло Жебрівський

Останні новини:

Зараз читають