9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Сміттєпереробний завод збудують на Мукачівщині

Під час робочої поїздки на Мукачівщину (Закарпаття) перший заступник очільника облдержадміністрації Мирослав Білецький спільно з головою Полянської територіальної громади Іваном Дрогобецьким обговорили реалізацію проєкту.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Закарпаття.

«Інвестувати у будівництво має намір німецька компанія, а завод матиме потужність для обслуговування 200 тис. жителів. До кінця 2021 р. триватимуть передпроєктні та проєктні роботи, безпосередні будівельні роботи розпочнуться уже у 2022 р. До кінця наступного року підприємство зможе приймати відходи на переробку», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, це дуже важливий крок для розвитку громади, принциповий підхід її керівника, який створює максимально зручний та сприятливий інвестиційний клімат, щоб інвестор хотів і зміг вкласти сюди свої кошти.

«Закарпатська ОДА готова сприяти і допомагати на всіх етапах реалізації проєкту. Тим паче, що сьогодні йдеться про перспективу будівництва ще 4 сміттєпереробних заводів на території Закарпаття. Нашій області це дуже потрібно. Ми повинні подбати про своє здоров’я, про довкілля, не допустити розвитку екологічного лиха і не потонути у власному смітті», – прокоментував перший заступник очільника краю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають