9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Розвитком альтернативних джерел енергії в Україні зацікавилась Велика Британія

Велика Британія зацікавлена у розширенні двостороннього співробітництва з Україною, зокрема в напрямку безпечного поводження з ядерними матеріалами та виробництва альтернативних джерел енергії.

Про це розповіла посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс під час офіційного візиту на Чорнобильську АЕС, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Ми дуже зацікавлені у пошуку нових шляхів співпраці з Україною, особливо у тому, що стосується безпечного поводження з ядерними матеріалами та виробництва альтернативних джерел енергії» — розповіла вона.

Крім того, Мелінда Сіммонс ознайомилась із роботою нового безпечного конфайнменту, який накрив застаріле «Укриття» – ізоляційну споруду над четвертим енергоблоком ЧАЕС, побудовану до листопада 1986 року після вибуху 4-го реактора.

За підсумками візиту дипломат висловила слова вдячності за можливість відвідати ЧАЕС і заявила, що Велика Британія пишається тим, що була партнером України у тому, що вдалося досягнути на майданчику протягом останніх десятиліть.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають