9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Програма “U-Lead з Європою” допоможе громадам вирішити проблеми зі сміттям

Громади можуть отримати підтримку Програми «U-LEAD з Європою» у вирішенні проблем зі сміттям

Програма «U-LEAD з Європою» презентувала у Житомирі проект «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ». Проект буде реалізовуватися у Дніпропетровській, Житомирській та Волинській областях для 30 ОТГ, які зараз проходять відбір.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Державний сайт Децентралізації

В рамках проекта передбачено навчання фахівців ОТГ основним аспектам та підходам у сфері управління твердими побутовими відходами та надання підтримки у розробці планів заходів щодо управління у цій сфері.

Проблема поводження із сміттям має дві складові. Перша – це формування матеріально-технічної бази для збору, вивозу та переробки сміття. Друга – це культура поводження із сміттям серед населення. Найскладніше сформувати другу складову, адже на це потрібні роки та значні зусилля влади та громад, – наголосив Олексій Ясюнецький, заступник голови Житомирської ОДА.

Громади, які відберуть для участі у проекті, отримають підтримку у розробці місцевих планів заходів щодо управління ТПВ у відповідності до Національної стратегії управління відходами та Національного плану дій з управління відходами. Також ОТГ отримають допомогу у підготовці рекомендацій з розробки планів управління відходами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають