9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Планується зведення екологічного заводу на Київщині з перероблення пластикової тари

За повідомленням координатора Агрохімічного комітету Європейської бізнес асоціації, Віктора Погорілого в Україні планується будівництво заводу з перероблення пластикової тари, яка використовувалася для транспортування пестицидів.

За планами німецьких інвесторів виробничу лінію можна буде запустити вже наприкінці 2019 року, місце розташування підприємства Київська область.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «agro.guide».

В Україні вже існують подібного роду невеликі підприємства, але на жаль їх потужностей не вистачає, до того, частина підприємств не володіє технологіями для повного циклу перероблення. Таке становище призводить до неповної утилізації такої тари, неякісної обробки, частих випадків фальсифікацій, коли використана тара скуповується та потрапляє назад на ринок в неналежному стані.

Потужності нового заводу дозволять не тільки поліпшити екологічну ситуацію, утилізувати і переробити велику кількість наявних відходів, а також дозволить випускати на ринок велику кількість товарів для промисловості та сільського господарства, такі як: каналізаційні труби та люки, оболонку для кабельної продукції, різні види тари тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають