9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

Одеська область отримала великий гран на масштабний екологічний проект

 • Дельта Дунаю отримала великий грант на масштабний проект по відновленню природи. В першу чергу це стосується двох регіонів – півдня Одеської області та Румунії, де і знаходиться дельта Дунаю.

  Європейська програма Endangered Landscapes Programme (що охороняються ландшафти) виділила грант Rewilding Europe (некомерційна організація, що базується в Нідерландах, яка працює над відновленням ландшафтів як мінімум в 10 різних регіонах Європи) і її місцевим партнерам на великомасштабне відновлення великих водно-болотних угідь і степів в дельті Дунаю, яке принесе величезні вигоди широкого кола місцевих зацікавлених сторін. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

  Грант виділений на підтримку найбільшого проекту з відновлення природи, який коли-небудь реалізовувався в дельті Дунаю. Проект значно прискорить відновлення природних ландшафтів дельти, їх флори і фауни на площі понад 40 тисяч гектарів (400 квадратних кілометрів) на території трьох країн: Румунії, України та Молдови. Проект також зміцнить прикордонне співробітництво в регіоні, надасть підтримку біосферних заповідників в трьох країнах, і принесе користь місцевим громадам за рахунок розвитку стійкої економіки на основі природи.

  Проект «Відновлення водно-болотних угідь і степів Дунаю» стартує в 2019 і триватиме до 2024 року. Він являє собою новаторську спробу поєднати водні та наземні компоненти дельти в єдиний ландшафт – від степів і невеликих приток, водно-болотних угідь, озер, струмків до великих древніх берегових піщаних дюн і лісів.

  У ході реалізації проекту ми відновимо польдери і острова, возз’єднатися озера з Дунаєм, – пояснює Делі Сааведра (Deli Saavedra), регіональний менеджер Rewilding Europe і загальний керівник проекту.

  Цей проект не тільки про ландшафтах і природі, але так само і про людей. Проект буде залучати місцеві громади, приділяючи особливу увагу розвитку і підтримці сталого використання природних ресурсів (таких як рибальство) і екологічного туризму.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже...

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».