9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Одеська область отримала великий гран на масштабний екологічний проект

 • Дельта Дунаю отримала великий грант на масштабний проект по відновленню природи. В першу чергу це стосується двох регіонів – півдня Одеської області та Румунії, де і знаходиться дельта Дунаю.

  Європейська програма Endangered Landscapes Programme (що охороняються ландшафти) виділила грант Rewilding Europe (некомерційна організація, що базується в Нідерландах, яка працює над відновленням ландшафтів як мінімум в 10 різних регіонах Європи) і її місцевим партнерам на великомасштабне відновлення великих водно-болотних угідь і степів в дельті Дунаю, яке принесе величезні вигоди широкого кола місцевих зацікавлених сторін. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

  Грант виділений на підтримку найбільшого проекту з відновлення природи, який коли-небудь реалізовувався в дельті Дунаю. Проект значно прискорить відновлення природних ландшафтів дельти, їх флори і фауни на площі понад 40 тисяч гектарів (400 квадратних кілометрів) на території трьох країн: Румунії, України та Молдови. Проект також зміцнить прикордонне співробітництво в регіоні, надасть підтримку біосферних заповідників в трьох країнах, і принесе користь місцевим громадам за рахунок розвитку стійкої економіки на основі природи.

  Проект «Відновлення водно-болотних угідь і степів Дунаю» стартує в 2019 і триватиме до 2024 року. Він являє собою новаторську спробу поєднати водні та наземні компоненти дельти в єдиний ландшафт – від степів і невеликих приток, водно-болотних угідь, озер, струмків до великих древніх берегових піщаних дюн і лісів.

  У ході реалізації проекту ми відновимо польдери і острова, возз’єднатися озера з Дунаєм, – пояснює Делі Сааведра (Deli Saavedra), регіональний менеджер Rewilding Europe і загальний керівник проекту.

  Цей проект не тільки про ландшафтах і природі, але так само і про людей. Проект буде залучати місцеві громади, приділяючи особливу увагу розвитку і підтримці сталого використання природних ресурсів (таких як рибальство) і екологічного туризму.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний...

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив в ефірі телеканалу...

  Уряд виділив майже півтора мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі

  Для будівництва нового аеропорту в Дніпрі уряд виділив 1 мільярд 400 мільйонів гривень на нинішній рік.Передає Національний Промисловий...

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.Про це в інтерв’ю розповів...

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку радянських зразків.

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Миколаївське державне...

  Зараз читають

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».