9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Новий завод з переробки відходів побудують у Стрию

Стрийська міська рада та ТОВ «Німецько-українське підприємство «БІТ» за сприяння Львівської облдержадміністрації підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Dailylviv.com.

Компанія має намір побудувати у Стрию завод з переробки відходів громади, тож у Меморандумі визначили основні принципи взаємодії та координації співпраці.

«Ми прагнемо розвивати співробітництво з іноземними компаніями. Адже відкриття нового  підприємства у перспективі сприятиме впровадженню та розвитку бізнесу на території громади, підтримці інноваційної діяльності, створенню нових робочих місць. Плануємо, що будівництво заводу розпочнеться у 2023 році. Основною метою співпраці є впровадження німецького досвіду у системі поводження з відходами завдяки спільному будівництву та експлуатації заводів у цій галузі. Дякуємо місцевій владі за зацікавленість у розвитку інвестиційного клімату регіону та роботу у напрямку залучення інвестицій!», – зазначив Максим Козицький.

Як розповів голова Стрийської міської ради Олег Канівець, на разі обговорюється місце розташування заводу. Це може бути біля сміттєзвалища або біля одного із підприємств, яке має органічні відходи. Остаточний варіант обговорюватимуть з громадськістю та депутатським корпусом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають