9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Новий сміттєпереробний завод у Житомирі запустили в роботу

Житомирський сміттєпереробний завод запустили в роботи, не проводячи урочисте відкриття.

Про це на сесії міської ради повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин, передає Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

«Ми не анонсували, не розрізали стрічки при відкритті заводу, бо розуміли, що він свого часу привертав увагу російських засобів масової інформації, тому ми в час війни не привертали до цього увагу. Перша черга заводу вже працює, глибина переробки на сьогодні становить приблизно 40-45%. Найближчим часом мають приїхати хорватські спеціалісти, запустити другу чергу, і тоді глибина переробки буде відповідно до проєкту 80-85% – за декілька місяців мають вийти на таку глибину переробки», – сказав Сергій Сухомлин.

blank

На сесії депутати ухвалили проєкти рішень щодо діяльності сміттєпереробного заводу, які були оприлюднені ще 20 жовтня 2022 року. Зокрема, передбачено, що після введення в експлуатацію сміттєпереробного заводу комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради буде приймати на міському полігоні захоронення побутових відходів виключно наступні відходи:

  • відходів, що утворюються після перероблення відходів, які були зібрані виконавцями послуг з вивезення побутових відходів;
  • відходів, що утворюються в результаті виробничої діяльності підприємств, які за своєю специфікою господарської діяльності не можуть користуватися послугою з перероблення відходів;
  • ремонтних відходів.

За рекомендацією погоджувальної ради депутатська комісія з питань ЖКГ спільно з юридичним департаментом міської ради мають відпрацювати Договір про переробку твердих побутових відходів, що укладає сміттєпереробний завод та надавач послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають