9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Національний банк України пересідає на електрокари

Працівники Національного банку України з 9 листопада пересідають на електромобілі.

Національний банк підвищує рівень корпоративної соціальної відповідальності та долучається до світової практики зменшення негативного впливу на довкілля. Відсьогодні Національний банк пересідає на електромобілі, які дадуть змогу зменшити рівень забруднення повітря та скоротити споживання пального.

Про це повідомляє прес-служба НБУ на своїй сторінці у Facebook.

Сучасний глобальний ринок авто прямує до переходу з автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами на електромобілі та гібриди. За різними експертними оцінками, Україна входить у першу десятку країн за активним розвитком ринку електрокарів. Згідно нещодавно презентованої Міністерством інфраструктури стратегії «Drive Ukraine 2030» частка продажу електрокарів в Україні до 2030 року повинна зрости до 50% ринку.

За останні чотири роки Національний банк суттєво скоротив кількість авто з бензиновими та дизельними двигунами. 279 авто Національний банк передав у користування Міністерства оборони для потреб АТО, Службі безпеки України, Управлінню державної розвідки, Прикордонній службі, ДСНС та іншим державним інституціям.

Нещодавно відбувся пілотний проект з продажу авто з бензиновими та дизельними двигунами на аукціонах через систему Прозоро продажі – 10 авто уже продані на аукціоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають