9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

На Закарпатті побудують мережу сміттєсортувальних мінізаводів та очисних мереж

На Закарпатті збираються створити мережу міні-підприємств з повним циклом переробки побутового і промислового сміття та очисних споруд.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agronews.

Заводи з переробки сміття збираються побудувати у рамках реалізації програми «Збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України, Угорщини, Румунії та Словаччини». Проєкт розробленій Асоціацією органів місцевого самоврядування, передбачає будівництво нових очисних споруд у селах та селищах міського типу та впорядкування і переробку твердих побутових відходів.

Будівництво міні-заводів із переробки ТПВ на території очисних споруд сприятиме ліквідації сміттєзвалищ та полігонів шляхом переробки їх вмісту на заводі з подальшою рекультивацією землі, – йдеться у повідомленні.

Разом із сміттєсортувальними заводами планується створення супутніх виробництв (сушіння деревини, фруктів, диких плодів, рослин у літній період) та теплиць. Очищені стічні води повторно використовуватимуться для потреб населеного пункту, або для сільськогосподарських потреб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають