9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

На Вінниччині запустили сміттєсортувальну станцію (відео)

У місті Калинівка Вінницької області в тестовому режимі запустили станцію сортування сміття. На даний момент на станції вже відсортували перші 150 кубометрів сміття. На повну потужність запустити станцію обіцяють вже за три місяці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UA:Перший.

Привчати містян до роздільного збирання сміття почали ще 12 років тому. Для цього встановили спеціальні контейнери, яких зараз у місті налічуються 300 одиниць. Будівництво станції тривало два роки, а на її зведення витратили понад вісім мільйонів гривень. Окрім самої станції, на території також створили звалище для органічних відходів, яке вкрите спеціальною плівкою.

В Калинівці почала працювати сміттєсортувальна станція

В Калинівці почала працювати сміттєсортувальна станція. Будували її два роки. На придання обладанння та проведеня будівельних робіт пішло більше восьми мільйонів гривень. Кілька тижнів станція працювала в тестовому режимі, перевіряли роботу усіх агрегатів. Нині відсортували близько 150 кубометрів сміття. #Новини_Вінниця

Опубліковано UA: Вінниця Середа, 22 травня 2019 р.

Протягом години на станції сортують від семи до десяти кубометрів сміття, що дозволяє за робочий день відсортувати все сміття з міста Калинівка. На даний момент керівництво сміттєсортувальної станції шукає шляхи збуту вторинної сировини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають