9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

На Вінниччині розпочав роботу сміттєсортувальний комплекс

Сміттєсортувальна лінія змонтована і працює в тестовому режимі. Тривають роботи з благоустрою території.

Комплекс було побудовано на території Іллінецької ОТГ. Крім цього, в ОТГ введений роздільний збір сміття та облаштовано спеціальні контейнери для пластикових пляшок. 

Два роки тому ми відпрацювали окрему регіональну програму по роботі з твердими побутовими відходами, яка також передбачала формування окремих полігонів на території Вінницької області та будівництво ряду сміттєсортувальних станцій. Зараз ми вже почали роботу по обладнанню таких станцій в Козятині й Могилеві-Подільському, – зауважив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

На реалізацію проекту облаштування сміттєсортувального комплексу в Іллінцях було виділено 8 млн. грн з обласного бюджету.  Для реалізації проекту спочатку в місті була введена система сортування сміття та відбір пластикової тари. У зв’язку з цим, виникла потреба в будівництві сміттєсортувального комплексу, який би значно полегшив роботу тим працівникам, які виконували таку роботу.

На сміттєсортувальному комплексі сортується 60% від привезених відходів. Поки що збір сміття відбувається тільки в рамках об’єднаної територіальної громади, в місті та в селах, але надалі планується збір побутових відходів в інших громадах. 

На території комплексу закладено яблуневий сад загальною площею 5 га, та працює дві теплиці. Зараз завершується будівництво боксових гаражів та складських приміщень. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають