9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На Вінничині побудують завод з утилізації медичних відходів

Після численних операцій, перев’язок та інших медицинських послуг велика кількість відходів потребує утилізації. Отже, на Вінниччини вирішили побудувати завод зі спалювання відходів.

Рішенням комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм Вінницької обласної ради мають виділити мільйон гривень Департаменту житлово-комунального господарства , енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА для створення проектно-кошторисної документації та будівництва об’єкта, передає Vlasno.info.

Спочатку “за” будівництво заводу виступав Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, проте їх повільна робота над проектом і, за словами директора Департаменту фінансів Вінницької ОДА Миколи Копачевського, в деякому сенсі непрофесійна. Тому розробляти проект буде Департамент житлово-комунального господарства.

Під час проведення операцій є різного роду медичні відходи, які треба утилізувати. Це фактично буде котельня з таким самим опаленням та котлом. Департамент житлово-комунального господарства , енергетики та інфраструктури має досвід будівництва подібних об’єктів. Ми нація, яка повинна себе поважати і дотримуватись санітарних норм. Не готовий сказати, де його буде розміщено, але, скоріше за все, десь на околицях міста Вінниця. Є спеціальна робоча група, яка шукає ділянку, – каже голова комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Вінницької обласної ради Геннадій Мазур.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають