9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

На Рівненщині реалізують пілотну програму з відновлення меліоративних систем

Міністерство АПК ініціюватиме Рівненську область як пілотну у програмі із відновлення систем зрошення.

Про це повідомив перший заступник Міністра АПК Тарас Висоцький під час перебування на Рівненщині, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини по-рівненськи.

«У цій галузі відбувається співпраця із німецькими партнерами. Ми пропонуватимемо Рівненщину як пілотну. Відновлення систем зрошення стане частиною президентської програми «Велике будівництво», – зазначив Тарас Висоцький.

Голова ОДА Віталій Коваль додав, що Рівненщина – одна з небагатьох областей України забезпечена водним ресурсом, адже має у 2,5 раза більше резерву прісної води, аніж в середньому по Україні.

«Якщо південь України потерпає від посухи – на Рівненщині благоприємні кліматичні умови та резерв прісної води. Дамби, більшість з яких знаходиться на півночі області, виконують захисну та водорозподільну функцію. Є приклади, коли приведення до належного стану цих дамб та каналів дало позитивний ефект для економіки в цілому. Наше завдання – у партнерстві із бізнесом відновити водне господарство, побудоване у 80-х роках, і дати новий поштовх розвитку аграрної галузі», – зазначив Віталій Коваль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають