9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

На Одещині готуються до будівництва сміттєпереробного заводу

Як передає Depo.Одеса з посиланням на “Трасса Е-95“, депутати Одеської міськради погодили оформлення земельної документації під звалища, щоб потім можна було побудувати сміттєпереробний завод.

Як повідомляє департамент комунальної власності міськради, планується зареєструвати земельні ділянки загальною площею 96,2 га (35,8 га в Біляївському і 60,4 га в Овідіопольському районах) у Державному земельному кадастрі.

Чиновники відзначають, що рішення пов’язане з просуванням проекту з будівництва сміттєпереробного заводу в Одесі.

При цьому в мерії зазначають, що узгодження від ОДА були отримані ще в жовтні 2013 року. У мерії пояснили, що питання гостро постало останнім часом у зв’язку з періодичними спробами не визнавати права Одеси на ці землі. Тому в муніципалітеті активізували роботи з оформлення землі.

У той же час, що стосується будівництва заводу, то пошук інвестора ускладнений тим, що в мерії не хочуть підвищувати тарифи на вивезення сміття. А що стосується заводу по дегазації відходів, то в муніципалітеті вже розробляють цей проект, а потім буде прийматися рішення, буде місто сам будувати завод або приверне партнерів.

Нагадаємо, Департамент економічного розвитку Одеської міської ради розробив техніко-економічне обґрунтування створення підприємства і дегазації полігону твердих побутових відходів “Дальницькі кар’єри”, з генерацією зі звалищного газу електроенергії з розрахунку 2 Мвт / год.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають