9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

На Донеччині побудують новий сміттєпереробний завод

Можливість будівництва у Покровську сміттєпереробного заводу обговорили на онлайн-зустрічі 26 жовтня міський голова Руслан Требушкін та представники німецько-українського підприємства “Braun Industrial Technology”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укррудпром.

Німецька компанія виступила з пропозицією про партнерство з розрахунку 70/30 у будівництві біофабрики, яка вироблятиме електрику, пальне для котелень та добрива.

“70% вартості проєкту сплатить німецько-українське підприємство, а 30% – місцевий бюджет. Розглядаємо можливість виділення від нашої громади 5%, а решта 25% – взяти банківську позику під місцеві гарантії”, – зазначив мер Руслан Требушкін.

При цьому прибуток від заводу також пропонують розподіляти у співвідношенні 70/30. Крім того, місцевий бюджет може поповнюватися коштом податків із зарплати робітників та оренди землі.

Реалізацією проєкту в Покровську очікують досягти кількох цілей, зокрема покращення екологічної ситуації в регіоні шляхом переробки сміття, а також планують виробляти дешеву електроенергію, тепло, брикети та біогумус.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають