9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На Бурштинському водосховищі працюватиме новий 26-метровий земснаряд

На водосховищі ДТЕК Бурштинської ТЕС буде працювати 26 метровий земснаряд потужністю 1200 кубічних метрів.

 Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Земснаряд, який недавно запустили в роботу, допоможе запобігти замуленню водосховища. Це технічне судно, оснащене потужною помпою для очищення ґрунту від мулу під водою”, – йдеться в повідомленні DTEK.

Відзначається, що бригада енергетиків, які пройшли навчання для роботи з земснарядом, вже склали конструкцію і проводять перші випробування обладнання.

“Земснаряд на Бурштинському водосховищі виконає очищення водойми від мулу. Потужним грантовим насосом він витягне відкладення зі дна. Для цього він розпушить ґрунт спеціальною фрезою і втягне її струменем води. Далі, через насос, під тиском, маса потрапить в напірний трубопровід. Проходячи по пульпопроводу, мул з дна водойми буде виливатися в спеціально відведене місце, де він висохне і перетвориться в шар ґрунту”, – зазначив начальник служби механіка ДТЕК Бурштинської ТЕС Любомир Дмитерко.

Також повідомляється, що помпа земснаряда має потужністю 1200 кубічних метрів. Якщо врахувати, що в Бурштинському водосховищі близько 50 млн кубометрів води, то за п’ять років роботи пристрій зможе пропустити через себе всю воду і повністю очистити водойму.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають