9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Міністерство регіональної політики заборонить будувати парковки всередині житлових кварталів

Міністерство регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України найближчим часом затвердить нові державні будівельні норми, що забороняють облаштування парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“У нових ДБН з планування та забудови територій ми пропонуємо заборонити проектування і організацію парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів. Житловий простір має використовуватися на благо жителів будинків – створення дитячих ігрових майданчиків, зручних зон відпочинку, озеленення всередині кварталів”, – повідомив заступник голови відомства Льва Парцхаладзе.

За словами чиновника, документ рекомендує розміщувати гаражі та парковки на периферії житлових районів і міжмагістральних територій, а також у віддалених від ігрових майданчиків та зон відпочинку місцях житлової забудови.

“Це можуть бути наземні, підземні та комбіновані автоматизовані або звичайні гаражі, а у випадку з історичними та центральними районами міст – виключно підземні гаражі”, – пояснив Парцхаладзе, додавши, що гостьові парковки рекомендується розміщувати з боку вулиці або проїзду, що обмежує квартал.

Нагадаємо, в кінці березня президент Петро Порошенко підписав прийнятий раніше Верховною Радою закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають