9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Миколаївський глиноземний завод інвестував в екологічну безпеку виробництва $30 млн протягом трьох років

З моменту приходу нового інвестора на Миколаївський глиноземний завод (МГЗ) вкладення в екологічну безпеку підприємства склали близько $ 30 млн. Завод сертифікований на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості, екології і охорони праці ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001

Діяльність компанії в питаннях реалізації екологічних проектів носить системний характер. З початку кризи власники інвестували близько 300 млн грн. Підприємством проведена рекультивація шламового поля № 1, на що витрачено 110 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Апостроф.

Завершено роботи по укриттю пилить поверхні грунтом на 100%. Уже понад 13 років як введено в експлуатацію шламосховищ № 2, на якому в минулому році виконані роботи по влаштуванню дамб, кільцевого дренажу, внутрішньомайданчикових мереж пилоподавлення, по ставку-накопичувачу. Введена в експлуатацію система газоочистки на печах випалу вапняку дозволила добитися ступеня знешкодження викидів на рівні 99%. Завдяки встановленим електрофільтрів, в атмосферу йдуть очищені димові гази, пил залишається в електрофільтрі і пневмотранспортом відправляється на шламовидалення.

В цілому, в 2014 році власники МГЗ інвестували в природоохоронні заходи 74,7 мільйонів грн, в 2015 році – 123,7 млн ​​грн, в 2016 році – 82,9 млн грн.  Це і модернізація існуючого виробничого циклу, і заміна застарілого обладнання, і будівництво сучасних очисних споруд, і створення об’єктів складування відходів виробництва, і відновлення навколишнього середовища за допомогою рекультивації земель, і багато іншого. Для запобігання забруднення, мінімізації ризиків екологічних аварій та інших факторів негативного впливу на навколишнє середовище застосовуються передові технології і методи, – повідомляє видання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають