9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

Метінвест розвиватиме технології з декарбонізації виробництва сталі

Група Метінвест і провідний світовий виробник обладнання для металургії Danieli підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку та впровадження технологій для виробництва «зеленої» та низьковуглецевої сталі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Групи Метінвест.

Сторони вивчатимуть можливості щодо впровадження нових технологій для скорочення вуглецевого сліду підприємств Групи Метінвест в Україні та ЄС.

Зокрема, ці технології будуть застосовуватися у прокатному сегменті виробництва сталі для зниження викидів CO2, використання CO2 та скорочення споживання енергії.

blank

У межах співпраці компанії вивчать можливості фінансування науково-дослідних проєктів через механізм фінансування Horizon Europe, а також проєктів із декарбонізації в межах Інноваційного фонду Європейського Союзу та за рахунок коштів Системи торгівлі викидами.

“Екологічна безпека – основа виробничого процесу та проєктування обладнання Danieli. Дослідження та розробки Danieli спрямовані на пошук нових рішень для виробництва якісної продукції з меншими витратами енергії та більшою продуктивністю. Результати показують ефективність та гнучкість виробництва, а також вищий рівень безпеки. Усе це призводить до скорочення операційних витрат, зменшення викидів і швидшої реакції на вимоги ринку, дозволяючи замовникам бути на крок попереду.

Ми націлені на ефективну підтримку компанії Метінвест за допомогою технологій Green Metal, які забезпечують екологічне виробництво протягом усього виробничого циклу”, – говорить Генеральний директор Danieli Джакомо Марескі Даніелі.

Підписання меморандуму – важливий крок для Метінвесту у вивченні можливостей застосування передових технологій для скорочення негативного впливу на довкілля від виробництва сталі. Для Danieli співпраця прискорить розвиток технологій для екологічно безпечних «зелених» металургійних комбінатів компанії.

“За останнє десятиліття Метінвест багато працював над тим, щоб зменшити свій вуглецевий слід. Ми прагнемо до екологічності бізнесу та інвестуємо час і гроші, щоб знайти ефективний шлях до декарбонізації”, – підсумував підписання меморандуму Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

самоскид
Фото: Метінвест

Для довідки:

Метінвест – вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, яка управляє кожною ланкою ланцюжка постачання – від видобутку та перероблення залізної руди та вугілля до виробництва та реалізації напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури Групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, ЄС, Великій Британії та США, а також мережа продажів з охопленням усіх основних світових ринків.

У першому півріччі 2021 року виручка Групи становила 8,5 млрд доларів США, а рентабельність за показником EBITDA – 45%.

Danieli – провідний виробник обладнання для металургійної галузі. Портфель компанії містить обладнання для виробничих процесів, починаючи від відновлення залізної руди і завершуючи лініями з оброблення сортового та листового прокату. Danieli розробляє та вдосконалює технологічні процеси для зменшення викидів парникових газів, підвищення енергоефективності та зниження впливу на довкілля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають