9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

«Метінвест» інвестує 500 мільйонів доларів в екологічні проєкти

Міжнародна гірничо-металургійна група «Метінвест» має намір у найближчі 5 років інвестувати в реалізацію суто екологічних проєктів півмільярда доларів.

Про це на прес-конференції з нагоди п’ятнадцятиріччя «Метінвесту» повідомив генеральний директор компанії Юрій Риженков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Главком.

«На найближчі 5 років ми плануємо ще майже півмільярда доларів на суто екологічні проекти. В основному це доведення до ладу проєктів по вже наявних наших об’єктах», – сказав керівник компанії.

Риженков уточнив, що йдеться про коксохімічне виробництво на «Азовсталі» і виробництво на меткомбінаті ім. Ілліча в Маріуполі.

За його словами, всі підприємства компанії мають багату історію, будувалися багато років тому, і період їхньої модернізації припав саме на момент, коли «Метінвест» почав управляти цими активами.

«За фактом, серйозні інвестиції в екологію, приведення до ладу викидів підприємств почалися за останні 15 років «Метінвесту». Особливо останні 7-8 років, незважаючи на те, в якій ситуації перебувала країна. Минулий рік взагалі був рекордним з підприємств компанії «Метінвест»: було інвестовано 200 млн доларів у проєкти з виключно екологічним ефектом», – сказав він.

За словами Риженкова, інвестиції «Метінвесту» з екологічним ефектом за 15 років склали 3,5 млрд доларів, а суто екологічних проєктів компанія реалізувала на 1 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що “Метінвест” розробить дорожню карту щодо скорочення викидів парникових газів на власних підприємствах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають