9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Львівське сміття будуть пресувати в брикети

blank
Фото з вільних джерел

Львівська міська рада на позачерговому засіданні в четвер прийняв план екстрених заходів щодо запобігання надзвичайної екологічної ситуації у зв’язку зі сміттєвим кризою.

Як повідомляється на сайті мерії, в різних частинах міста будуть обладнані п’ять тимчасових майданчиків для перевантаження і брикетування сміття, передає Капітал з посиланням на lb.

«Такі майданчики не вирішать питання в комплексі, але дозволять знизити напругу. Після брикетування обсяг сміття зменшується в шість разів, а його подальше обгортання промислової плівкою робить ці брикети герметичними. В такому стані ТПВ набагато легше транспортувати і легше знаходити місця для його складування. Є полігони, які готові приймати наше сміття тільки в такому стані. Ми робимо такі станції в кожному районі міста, щоб диверсифікувати навантаження на них», – повідомив мер міста Андрій Садовий.

За його словами, запечатаний сміття в брикетах можна безпечно зберігати і перевозити до року.
Міськрада Львова також закликав територіальні громади України дозволити вивезення сміття на їх полігони.

Нагадаємо, 18 січня львівська комісія з надзвичайних ситуацій визнала ситуацію зі сміттям критичною.
Проблеми з вивезенням сміття у Львова тривають вже кілька місяців. 29 травня 2016 року в селі Великі Грибовичі, де знаходиться львівська звалище, почалася пожежа. Вогонь незабаром загасили, але на наступний день стався зсув, і під завалами опинилися чотири людини – троє рятувальників і працівник комунального підприємства. Тіла трьох осіб знайшли, четвертого досі не знайшли.

Сільрада Великих Грибович після інциденту заборонив Львову вивозити сміття на звалище. Після цього місто стало вивозити відходи на різні полігони в області та інших регіонах.

Львів неодноразово звинувачував центральну владу в ігноруванні проблеми міста. Партія мера Львова «Самопоміч» не виключає, що це робиться для того, щоб зашкодити іміджу Садового і його рейтингам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають