9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 19 Жовтня, 2021

Київській сміттєспалювальний завод зменшить кількість викидів у 5 разів

 • Київ у 2020-му році побудує систему хімічного очищення на сміттєспалювальному заводі “Енергія”. Це зменшить рівень шкідливих викидів у 5 разів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КМДА.

  Будівництво буде складатися з декількох етапів і триватиме орієнтовно два роки. Це поліпшить екологічний фон у столиці, особливо в Дарницькому і Дніпровському районах.

  Завод “Енергія” стає на шлях комплексної модернізації, і я абсолютно переконаний, що ми здатні підвищити рівень екологічності “Енергії” до рівня заводів, сьогодні працюють в інших європейських столицях – Празі, Будапешті та інших, – пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

  Завод “Енергія” функціонує понад 30 років та утилізує чверть столичного сміття. У жовтні на підприємстві буде завершено заміну третього за рахунком електрофільтру. А вже в наступному році на заводі будуть замінені всі чотири електрофільтри.

  На даний момент на заводі вже відремонтували котлоагрегати №3 і №4, бункер твердих побутових відходів, систему управління регуляторів живильної води та регуляторів розрідження чотирьох котлів, систему візуалізації та обліку теплової енергії бойлерної №2, замінили 250 метрів трубопроводів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової соняшникової олії.

  Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

  Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві....

  Укрзалізниця продає гелікоптер Bell 430

  АТ «Укрзалізниця» планує продати непрофільні активи – машини представницького класу та гелікоптер Bell 430.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  На Запорізькій АЕС запустили риб для очищення ставків-охолоджувачів

  На Запорізькій АЕС провели традиційне зариблення ставка-охолоджувача. Фахівці гідротехнічного цеху випустили у водойму мальків риб-біомеліораторів, які сприятимуть нормальній роботі циркуляційних систем.

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу генетики клітинних популяцій Інституту розповіли...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.Передає Національний Промисловий...

  У системі “СЕТАМ” виставили на продаж заарештований буксир-штовхач River Tiger 1965 року випуску

  Держпідприємство "СЕТАМ" виставило на продаж через електронний аукціон OpenMarket заарештований буксир-штовхач River Tiger (колишня назва "Капітан Степанюк") 1965 року випуску за 6,162...

  Зараз читають

  Українські військові отримали понад сотню переносних комплексів радіорозвідки Plastun-RP3000

  Малогабаритний пеленгаційний комплекс Plastun-RP3000 від НВЦ «Інфозахист» завдяки модульності та енергоавтономності значно підвищує мобільність груп тактичної радіорозвідки.

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

  Аеропорт Одеса зустрів мільйонного пасажира з початку року

  У п'ятницю, 8 жовтня, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив мільйонного пасажира в поточному році.Передає Національний...

  Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

  Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.