9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Київщину можуть зробити пілотною в ініціативі ЄС щодо «зеленої» відбудови міст

Київщина може стати пілотною для участі в ініціативі ЄС щодо «зеленої» відбудови міст «Фенікс».

Про це йшлося на зустрічі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця та Комісара ЄС з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюса Сінкявічюса з місцевою владою Бучі, Ірпеня, Броварів, Борисполя, Фастова та Бородянки, передає Промисловий Портал.

Вони обговорили плани та першочергові проєкти «зеленої» відбудови міст.

Київщина стала однією з перших областей, що постраждали від повномасштабного вторгнення рф. Лише в одному Ірпені через бойові дії зруйновано та пошкоджено 70% міста.

«Безумовно, відбудова міст має бути «зеленою». І тут про все – від проєктування реконструкції до сонячних панелей та фарб, використаних під час реставраційних і будівельних робіт. Спілкування з головами громад вкотре переконало, що Київщини готова впроваджувати якісні зміни на своїх територіях та розв’язувати наявні проблеми. Міські голови розуміють, які кроки треба робити й куди рухатись. І вже навіть є певні результати. Міста потроху відновлюються», – зазначив Міністр Руслан Стрілець.

На думку голів громад, надзвичайно важливими та найпершими проєктами з реконструкції міст мають стати створення сучасної системи поводження з відходами, енергоефективність, якісне водопостачання та очищення стічних вод.

Нагадаємо, що через постійні російські атаки, лише на Київщині було утворено 144 тис. тонн відходів руйнації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають