9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Київ розпочав пілотний проект роздільного сортування сміття

У столичних дворах з’явилися баки для твердих побутових відходів, які призначені для збирання скла, пластика, металевих речей та паперу. На даний момент їх встановлено понад 2,5 тисячі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Київського міського голови Віталія Кличка.

Тільки у ліпні було встановлено 100 таких баків, а їх кількість планується лише збільшувати. Баки встановлюються з метою запуску роздільного збирання сміття у місті, для чого необхідно сформувати систему його логістики та дослідити виробничі потужності з переробки.

Друзі! Столиця розпочала пілотний проект з роздільного збору сміття. Ви вже, напевне, бачили у багатьох київських дворах так звані «сітки» – баки для твердих побутових відходів, куди можна викидати тільки скло, пластик, металеві речі та папір. Їх вже встановили понад 2,5 тисячі. Тільки в липні – 100. І будемо збільшувати кількість таких баків.Також на вулицях, поки що переважно в центрі столиці, з‘явилося понад 40 великих і яскравих контейнерів для збору скла та окремо – пластику. А далі плануємо встановити в місті контейнери для роздільного збору різних типів сміття.Для цього ми повинні сформувати ефективну логістику його вивезення, принципи сортування, вивчити виробничі потужності ліній переробки. І працюємо над цим.Бо розвиток системи роздільного збору сміття є частиною загальної стратегії Києва щодо впровадження європейських методик поводження з відходами.

Опубліковано Кличко – мер Четвер, 18 липня 2019 р.

Також на вулицях (поки що в основному в центрі столиці) встановили понад 40 великих та яскравих контейнерів для збору скла та пластику. Далі планується встановити контейнери для роздільного збору різних типів сміття.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають