9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Перші електробуси на маршрутах громадського транспорту з’являться в столиці в найближчі два роки. Планується, що цей сучасний транспорт замінить рухомий склад з дизельними двигунами на двох автобусних маршрутах: № 55 “Дарницька площа – станція метро “Палац спорту” і № 62 “Ботанічний сад – Контрактова площа”.

“Найближчим часом буде зроблено важливий крок у реалізації Києвом проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій та оголошена міжнародна процедура закупівлі перших електробусів для КП “Київпастранс”. Очікується, що в залежності від перебігу відкритих торгів, місто придбає 17-20 електробусів і необхідні для їх роботи зарядні станції. Це будуть сучасні машини, які будуть відповідати всім вимогам інклюзивності”, – зазначив заступник голови КМДА.

Густєлєв додав, що поступова заміна автобусів з дизельними двигунами на сучасні екологічні електробуси – важливий крок для столиці, який сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в місті. Так, очікувані обсяги скорочення викидів парникових газів складуть 537 тонн CO2 на рік. Він нагадав, що столиця протягом останніх двох років вже тестувала два електробуси.

“Важливо, що закупівля електроавтобусів здійснюватиметься в рамках Кіотського протоколу, тобто це безповоротна допомога”, – підкреслив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають