9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Купувати хвойне дерево та не шкодити довкіллю – можливо

На Вінниччині Державні лісогосподарські підприємства вирощують дерева в таких місцях, де не може рости ліс, наприклад під лініями електропередач. Ялинки вирощуються під постійним наглядом та за сучасними технологіями.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Вінницька ОДА».

Хвойні рослини гарно впливають на організм людини, тому що в них містяться таки речовини як фітонциди, які іноді потрапляють в організм.

blank

Пластикова штучна ялинка не є безпечною для людини та навколишнього світу, стверджують екологи, до того штучну ялинку роблять з ПВХ. На Заході намагаються не використовувати полівінілхлорид у пакуванні продуктів, а українці приносять ялинку з ПВХ до себе в будинок, отруювачі повітря.

blank

Сучасна людина розуміє шкідливий вплив пластику на довкілля. В Україні існує стійка тенденція до зниження попиту на вироби з пластику, таки як: одноразовий посуд, пластикові квіти, предмети пакування. Хвойні дерева до новорічних свят вирощують для споживання, так само як вирощують фрукти та овочі, рослини, зелень, квіти.

blank

Асортимент хвойних рослин містить звичайну сосну, піхту, смереку, кримську сосну. Для того, щоб не шкодити лісу та вирощувати новорічні ялинки наприкінці року проводять вирубку на густо засаджених ділянках, що дозволяє відсортувати понад 1 млн шт. дерев до нового року. Також на окремих спеціальних ділянках площею 5 тис.га вирощують різновікові хвойні рослини у кількості понад 15 млн шт.
Новорічні ялинки готують до нового року враховуючи попит споживача. На цей новий рік Українські державні лісогосподарські підприємства планують підготувати до реалізації більше ніж 500 тис. шт. хвойних дерев.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають