9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Купувати хвойне дерево та не шкодити довкіллю – можливо

 • На Вінниччині Державні лісогосподарські підприємства вирощують дерева в таких місцях, де не може рости ліс, наприклад під лініями електропередач. Ялинки вирощуються під постійним наглядом та за сучасними технологіями.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Вінницька ОДА».

  Хвойні рослини гарно впливають на організм людини, тому що в них містяться таки речовини як фітонциди, які іноді потрапляють в організм.

  Пластикова штучна ялинка не є безпечною для людини та навколишнього світу, стверджують екологи, до того штучну ялинку роблять з ПВХ. На Заході намагаються не використовувати полівінілхлорид у пакуванні продуктів, а українці приносять ялинку з ПВХ до себе в будинок, отруювачі повітря.

  Сучасна людина розуміє шкідливий вплив пластику на довкілля. В Україні існує стійка тенденція до зниження попиту на вироби з пластику, таки як: одноразовий посуд, пластикові квіти, предмети пакування. Хвойні дерева до новорічних свят вирощують для споживання, так само як вирощують фрукти та овочі, рослини, зелень, квіти.

  Асортимент хвойних рослин містить звичайну сосну, піхту, смереку, кримську сосну. Для того, щоб не шкодити лісу та вирощувати новорічні ялинки наприкінці року проводять вирубку на густо засаджених ділянках, що дозволяє відсортувати понад 1 млн шт. дерев до нового року. Також на окремих спеціальних ділянках площею 5 тис.га вирощують різновікові хвойні рослини у кількості понад 15 млн шт.
  Новорічні ялинки готують до нового року враховуючи попит споживача. На цей новий рік Українські державні лісогосподарські підприємства планують підготувати до реалізації більше ніж 500 тис. шт. хвойних дерев.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...