9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

КМДА розпочала проектування заводу з переробки сміття

blankПідприємство орієнтоване на найбільш сучасні екологічні стандарти, його планують побудувати протягом трьох років.

Міська влада почали проектувати перший сміттєпереробний завод, який планують побудувати за три роки. Про це «44.ua» розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Большой Киев“.

«Ми відмовилися від будівництва сміттєспалювальних заводів, віддавши перевагу механіко-біологічної переробки. Такі комплекси абсолютно безпечні з точки зору екології. Це практично сортування сміття на основні фракції і максимальний відбір корисних, ресурсно-цінних компонентів зі сміття. На сьогоднішній день ми почали проектувати один з таких заводів в столиці, нам в цій справі допомагають закордонні консультанти », – сказав він.

Пантелєєв нагадав, що всього в Києві і за межами столиці планується будівництво п’яти сміттєпереробних комплексів.

Також планується будівництво подібних сміттєпереробних комплексів під Києвом – це в північному і південному напрямках. Всього ми маємо намір побудувати 4-5 таких комплексів. Йдеться про перспективу 2-3 років, – додав він.

Відзначається, що заводи зможуть приймати до 1,4 млн тонн сміття в рік, при тому, що сьогодні Київ виробляє 1,2 млн тонн сміття.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають